Naše služby

Naším cílem je vytvářet prostor pro poskytování kvalitní lékárenské péče na vysoké úrovni. Usilujeme o profesionální přístup nejen z odborného hlediska, ale také ve vztahu k našim zákazníkům, jejich potřebám a přáním. Chceme být přátelští a nápomocní. Co nabízíme?

Individuálně připravované léky -Lékárna Velké Popovice

Individuálně připravované léky

Léky, které nejsou vyráběné ve velkém farmaceutickými společnostmi se nazývají individuálně připravovaná léčiva. Takový lék je připraven pro konkrétního pacienta podle předepsaného složení. Naše lékárna má plně vybavenou laboratoř pro přípravu těchto léků. Celý proces přípravy je kontrolován a léky jsou bezpečné a kvalitní.

Široký sortiment - Lékárna Velké Popovice

Široký sortiment

Vedeme široký sortiment léčivých přípravků a doplňků stravy. Spolupracujeme se sdružením Moje lékárna, takže můžete objednávat z pohodlí vašeho domova a u nás si přípravky jen vyzvednete. Pokud ale neholdujete současným technologiím a vámi požadovaný lék jste u nás nenašli, rádi vám jej objednáme. A to do druhého dne.

Pravidelné akce - Lékárna Velké Popovice

Pravidelné akce

U nás můžete na zdraví zacílit i jinak, než jen tím, že vyzvednete léky. Změříme vám také tlak. A v pravidelných intervalech pořádáme tematicky zaměřené akce, třeba diagnostiku pleti nebo měření věku cév. Sledujte naše aktuality.

Veterinární léčiva - Lékárna Velké Popovice

Veterinární léčiva

Máte doma pejska, kočičku nebo jiné zvířátko a poznáte, když se trápí. Možná už jste se stejným problémem byli u veterináře mnohokrát a dopadlo to stejně - vašemu mazlíčkovi něco předepsal. A vám se teď nechce čekat na objednání u veterináře, přitom víte, co by zabralo. Nabízíme základní veterinární léčiva, která nejsou na předpis.

Výběr platby - Lékárna Velké Popovice

Výběr platby

Nemáte u sebe hotovost? Nic se neděje, přijímáme také platební karty. A pokud vás zaměstnavatel zásobuje poukázkami, ty přijímáme také. Akceptujeme Sodexo, Edenred, Up, benefitní karty Benefity, Benefity Plus, Sodexo i Edenred.

Darujpoukaz.cz

Dárkové poukazy

Rádi byste obdarovali blízké pořádnou dávkou zdraví z naší lékárny, ale výběr chcete nechat na nich? Pořiďte jim dárkovou kartičku z Darujpoukaz.cz. Vybrat si můžete z několika různých hodnot.

Individuální konzultace - Lékárna Velké Popovice

Individuální konzultace

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné ortopedické obuvi, léčebné kosmetiky anebo třeba jen s vitamíny k lékům, které vám právě předepsali, zeptejte se. Možná vám lékař nevysvětlil všechny podrobnosti, jak lék užívat a s čím se nesnese. Anebo chcete jen doporučit účinný lék na bolest hlavy. Nebráníme se žádným otázkám a odpovíme individuálně právě vám.

Máte zájem o individuální konzultaci?

Pojďme se hned domluvit! Vyplňte následující jednoduchý formulář a v krátkosti naznačte, čeho by se naše společná konzultace měla týkat. Brzy se vám ozveme zpět a domluvíme termín setkání.