Užitečné odkazy

Zde najdete další informace, které by se vám mohly hodit. Kromě kontaktu na naše sousedy – lékaře, jsme sepsali kompletní seznam českých zdravotních pojišťoven. V přehledu nabízíme také odkaz na naši profesní organizaci a na Státní ústav pro kontrolu léčiv. Tam, mimo jiné, můžete hlásit případné nežádoucí účinky léků.

Lékařský dům Velké Popovice

Naše lékárna sdílí prostory v Domě lékařů Velké Popovice s několika ordinacemi. V přehledu najdete odkazy na všechny lékaře, kde zjistíte nejen ordinační hodiny, ale také další aktuální informace.

Praktický lékař

MUDr. Michal Havlíček

Ordinace zaměřená na primární péči o zdraví dospělých.

Navštívit web praktického lékaře

Pediatr

MUDr. Jarmila Hoftová

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost.

Navštívit web pediatra

Specializované ordinace

Distribuovaná klinika

Pracoviště, kde se pravidelně střídají lékaři - specialisté těchto medicínských oborů: interny, diabetologie a endokrinologie.

Navštívit web kliniky
Lékařský dům Velké Popovice

Profesní organizace

Přehled institucí, které zaštiťují bezchybné fungování lékáren a bezpečnost léčiv v České republice.

Česká lékárnická komora

Tato samosprávná nepolitická organizace sdružuje lékárníky v ČR. Dbá o odborné a etické vykonávání lékárenského povolání, zaručuje profesionalitu svých členů.

Navštívit web

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Úřad podřízený Ministerstvu zdravotnictví dohlíží na používání pouze jakostních, bezpečných a účinných léků. Rozhoduje také o maximálních cenách a podmínkách úhrad léčiv. Sleduje případné nežádoucí účinky.

Navštívit web