Máme nové webové stránky

26. ledna 2020

S novým rokem 2020 jsme se rozhodli vylepšit naši webovou prezentaci. Sledovali jsme jediný cíl: aby pro vás stránky velkopopovické lékárny byly přehlednější, příjemnější a plné zajímavých informací. Přečtěte si, co všechno jsme pro to udělali.

Jednoduše a přehledně

Jestli jste se dostali až sem, určitě jste nepřehlédli jinou podobu našeho webu. Stránky jsme sice upravili, ale u nás v lékárně najdete vše tak, jak jste zvyklí. Věříme, že si zvyknete i na nový web. Pro vaše pohodlí a snadnou orientaci jsme přizpůsobili hned několik věcí. Všechny důležité informace vidíte pěkně pohromadě na první stránce. Zajímat vás určitě budou také záložky Eshop a Sortiment.

Výhody objednávání z domova

Díky naší spolupráci s eshopem Moje lékárna si můžete své léky objednat, aniž byste vstali z postele. Z našeho webu nyní vedou odkazy přímo k tomu, co potřebujete. Pod stránku Sortiment jsme schovali povídání o dalších zdravých produktech, které si u nás můžete zakoupit. A snazší je teď také objednávání k individuálním konzultacím.

Potřebuji vědět víc

Ať už potřebujete poradit ohledně vhodné zdravotní obuvi anebo třeba probrat možnosti doplňků stravy k dietě, rádi vám poskytneme radu. V kategorii Služby teď najdete informace o všem co nabízíme, ale především jednoduchý kontaktní formulář k individuální konzultaci. Jeho vyplnění vám zabere jen pár minut a na osobní schůzce pak detailně probereme, co vás zajímá.

Na webu toho máme víc, ale to už posuďte sami. V klidu si vše prohlédněte a my jen budeme doufat, že se vám nové stránky zalíbí. Řekněte nám o tom v lékárně!

Zpět